top of page
Objednať
Máte otázky?
Neváhajte nás kontaktovať.
zilkadentalcare@gmail.com
Tel: 0911 700 306

© 2022 Žilka Dental Care

Webdesign by turban

Žilka Dental Care
Sabinovská 3
080 01 Prešov
Slovensko

Hore:

Otváracie
hodiny

Pondelok

8:00 - 16:00

Utorok

8:00 - 14:30

Streda

8:00 - 14:30

Štvrtok

8:00 - 14:30

Piatok

8:00 - 13:00

Objednajte sa
Zarezervujte si u nás termín.
Máte otázky?
Neváhajte nás kontaktovať.
zilkadentalcare@gmail.com
Tel: 0911 700 306
Žilka Dental Care
Sabinovská 3
080 01 Prešov
Slovensko

Hore

Ochrana osobných údajov

Cookies   

© 2022 Žilka Dental Care

Webdesign by turban

Zilka Denta Care - cennik

Cenník

Prezrite si náš cenník zákrokov.

RTG Diagnostika

Pomocou kvalitných a pravidelne zhotovovaných intraorálnych, bitewingových (medzizubných), ortopantomografických/panoramatických (OPG) ale aj OPG snímkov Vám ponúkame komplexnú RTG diagnostiku pod jednou strechou.

Ošetrenie zubného kazu

V našich ambulanciách prebieha ošetrenie zubného kazu v súlade s najnovšími poznatkami z oblasti estetickej stomatológie. Výplne zhotovujeme z bieleho fotokompozitného materiálu a tak sa už nemusíte báť „čiernych dier“ vo vašich ústach. Naši najmenší pacienti si však môžu vybrať aj o niečo farebnejšiu verziu výplne. Fantázii sa totiž medze nekladú. 

Ošetrenie koreňových kanálikov (endodoncia)

Je to ošetrenie, pri ktorom sa odstraňujú infikované/zapálené nervy zo zubných kanálikov uložených v koreni zuba. Výkon samozrejme dopĺňa lokálna anestézia, ktorá zabezpečí Váš komfort počas tohto náročného výkonu.

Chirurgické extrakcie zubov

V prípadoch, keď už nie je v našich silách zub zachrániť, je nutné pristúpiť k jeho vytiahnutiu (extrakcii). Aj v tomto prípade sme tu pre vás a problémový zub šetrne a bezbolestne odstránime.

Zubné fazety, korunky a mostíky

Predstavujú estetickú náhradu tkanív zuba (prípadne chýbajúcich zubov), ktorú už nie je možné obnoviť pomocou zubnej výplne. Pomocou odtlačkov alebo skenera v spolupráci so zubným laboratóriom sa zabezpečí kvalitná, presná a estetická práca, ktorá Vám zlepší život a vyčarí krásny úsmev na tvári.

Náhrady zubov

Trápi Vás strata väčšieho počtu zubov, ktorú už nie je možné vyriešiť fixnou náhradou? Aj v tomto prípade Vám vieme pomôcť. Vďaka snímateľným čiastočným alebo celkovým náhradám vrátime naspäť funkčnosť a estetiku Vášmu chrupu.

Dentálna hygiena

Dentálna hygiena je u nás vykonávaná na najprofesionálnejšej úrovni
v súčasnej dobe pomocou prístroja EMS.

Bielenie zubov a aplikácia zubných šperkov

Šetrné bielenie zubov u nás pomocou dláh zhotovených v zubnej technike, ktoré sú určené na opakované použitie. Nasleduje aplikácia bieliaceho gélu (Opalescence TM ) v pohodlí domova pre dosiahnutie Vami požadovaného výsledku. Bieliace gély na zakúpenie sú dostupné na našej klinike.

bottom of page